Trade-in

В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Одеса «Інжпроект» діє програма trade-in з обміну старого авто на нове марки Тойота, яка спрямована на те, щоб обмін авто на нове був якомога зручним та безпечним для клієнтів автосалону!

Вам набридла ваша стара автівка і Ви хотіли б придбати нове авто? Але скільки ж клопоту від продажу старого автомобіля і покупки нового, не кажучи вже про затрати часу та фінансів. Але не в нашому випадку! Мы пропонуємо Вам придбати новий автомобіль вашої мрії за схемою trade-in! І при цьому бути впевненим в ефективності угоди. Що ж це означає? Це можливість обміняти свій старий автомобіль на новий, сплативши лише різницю в ціні. А ми допоможемо Вам у цьому!

У чому переваги цієї схеми?

  • Колосальна економія вашого часу.

  • Вам не доведеться самостійно займатися продажем вашого транспорту.

  • Ви економите істотну суму грошей!

  • У вас є можливість найближчим часом придбати новий автомобіль, не чекаючи доки все ж таки знайдеться покупець на ваше старе авто.

  • І найголовніше — Ви залишитеся абсолютно задоволеними! Адже усі клопоти ми беремо на себе!

Будемо раді співпрацювати з вами! Довіряйте продаж вашого автомобіля профессіоналам.

Співробітники Тойота Центр Одеса «Інжпроект» візьмуть на себе усі клопоти з продажу вашої автівки, а Вам залишиться лише обрати нову Тойота та отримувати насолоду від керування новенькою машиною.

Пшенічко Станіслав

Спеціаліст з trade-in
Email:0949465203@ukr.net

Тел.: (094)-946-52-03

Написати листа

Повернутися назад
Повернутися назад