Акумуляторні батареї за спеціальною ціною

Севісні акції
Діє до 28 лютого 2021 р.
Дата публікації: 1 грудня 2020 р.
skidka_na_akumulator_montaznaa_oblast_1

 

Для безпечного, легкого і приємного управління автомобілі Toyota обладнані сучасними електронними системами високої якості. Супутникова навігація, Bluetooth, мультимедійні та системи допомоги водієві - кожна з них буде справно функціонувати тільки при надійному електроживленні.

Оригінальні акумуляторні батареї, розроблені спеціально для Вашого автомобіля Toyota, забезпечать Вам оптимальну продуктивність при водінні. 

Переваги акумуляторних батарей Toyota:

  • Гарантія 3 роки, без обмеження пробігу*
  • Не потребують обслуговування
  • Акумуляторні батареї надійні за будь-якої погоди та у будь-яку пору року
  • Eco-run, розроблена спеціально для автомобілів, оснащених системою Toyota Stop&Start, яка може продовжити час роботи батареї до 50%

Пропонуємо Вам спеціальну ціну на акумуляторні батареї Toyota:**

 

image

*Гарантія розповсюджується на оригінальні акумуляторні батареї Toyota придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Toyota, та діє згідно з умовами експлуатаційної документації.

**Спеціальна ціна діє за умови придбання акумуляторної батареї в дилерському центрі та проведення робіт на нашому сервісі.

 

Отримати консультацію можна за телефоном

(048) 705 93 93

 

Також пропонуємо Вашій увазі провести діагностику акумуляторної батареї за привабливою ціною. Переходьте за посиланням або одразу записуйтесь на сервісне обслуговування.

З нетерпінням чекаємо Вас у Тойота Центр Одеса «ІНЖПРОЕКТ» за адресою Люстдорфська дорога, 140В!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля