Molodist Kyiv international film festival

Оригінальні мастильні матеріали Toyota

Сервісні акції
Дата публікації: 27 квітня 2021 р.
servisnye_akcii_vesna_leto_2021_montaznaa_oblast_1_kopia_2

Оригінальні мастильні матеріали Toyota

Заміни вигідно в Тойота Центр Одеса “Iнжпроект”

Головне призначення мастильних матеріалів – зменшувати знос деталей і скорочувати витрати енергії на тертя. Проте слід пам’ятати, що матеріали потрібно регулярно замінювати, щоб забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля і поліпшити його характеристики.

 

Важливо обирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування Вашого автомобіля. Купуючи їх в офіційному дилерському центрі Тойота Центр Одеса «Інжпроект», Ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника. 

Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування Вашою Toyota. Дотримуйтеся рекомендацій виробника щодо експлуатації та регламенту технічного обслуговування автомобіля.

Оригінальна продукція забезпечить ефективну роботу автомобілів і допоможе зменшити витрати на ремонт. Ми піклуємось про вашу Toyota, як про свою.

 

*Ціна вказана за 1 літр оригінального моторного мастила Toyota 5W-30. Пропозиція поширюється виключно на фізичних осіб та діє за умови здійснення технічного обслуговування для автомобіля в сервісному центрі Тойота Центр Одеса Інжпроект

 

Запишіться на сервісне обслуговування прямо зараз

(048) 705 93 93

або заповніть форму нижче і наші менеджери з Вами зв’яжуться

 

З нетерпінням чекаємо Вас у Тойота Центр Одеса «ІНЖПРОЕКТ» за адресою Люстдорфська дорога, 140В!

 

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля