Експрес-сервіс

Коли настане час здійснити регулярне технічне обслуговування вашого автомобіля, зверніться до сервісного центру Тойота Центр Одеса «Інжпроект», щоб отримати високоякісне технічне обслуговування вашого автомобіля. А якщо у вас обмаль вільного часу, скористайтеся можливістю «експрес-сервісу»!

1 година

Експрес-сервіс» на офіційній сервісній станції Toyota триває щонайбільше 1 годину. Вам потрібно заздалегідь записатися на сервіс, приїхати на СТО у зазначений час і вже через 1 годину забрати свій автомобіль.

Подвійна увага за таку ж вартість

Обравши «експрес-сервіс» на офіційній сервісній станції Тойота Центр Одеса «Інжпроект», ви забезпечите своєму автомобілю увагу двох кваліфікованих технічних працівників, що одночасно працюватимуть з ним у відповідності до зазначеного регламенту. Час на виконання робіт з періодичного технічного обслуговування зменшується в 2-3 рази, а вартість у порівнянні зі звичайним технічним обслуговуванням — залишається незмінною.

Увесь процес організовано таким чином, щоб забезпечити чітке виконання робіт та їхню ефективність на кожному етапі, починаючи з моменту, коли ви передаєте майстрові-приймальнику свій автомобіль і закінчуючи виставлянням рахунка та підписанням необхідних паперів. А поки ви чекатимете у спеціально відведеній для клієнтів зоні, ви зможете безкоштовно випити кави, почитати пресу, вийти в інтернет. Насправді ви можете провести час так, як забажаєте, бо будете впевнені у тому, що рівно за годину ви від’їжджатимете на своєму автомобілі від салону. А ми зі свого боку обіцяємо, що так і буде!

Найкраще обладнання до ваших послуг

Запорукою успіху експрес-сервісу Toyota є широкий асортимент спеціалізованного обладнання, що було спроектовано таким чином, щоб якнайефективніше використати виділену для сервісу одну годину часу. Воно використовується для того, щоб прискорити стандартні процедури, і разом з ефективною організацією праці, що має місце на робочих місцях наших технічних фахівців, допомагає істотно зменшити час на проведення технічного обслуговування. Крім того, завдяки цьому обладнанню технічні спеціалісти можуть забезпечити дотримання найсуворіших нормативів якості Toyota.

Зручність за звичайною ціною

Експрес-сервіс Toyota — це швидкий та простий спосіб доглядати за вашим автомобілем. А все тому, що ви можете зачекати прямо на місці, вам не доведеться провести цілих півдня без автомобіля або замислюватися над тим, де взяти інший на заміну. Поки ви чекатимете у затишній зоні для клієнтів у дилерському центрі, з вашим автомобілем працюватимуть найкращі фахівці. І найголовніше: вартість такого технічного обслуговування не відрізнятиметься від вартості за обслуговування за традиційною схемою.

Проведіть годину окремо, а життя разом

Регулярне технічне обслуговування автомобіля не повинно викликати складнощів. А скориставшись послугою експрес-сервісу Toyota, ви зробити цей процес простішим та зручнішим, ніж будь-коли!

Повернутися назад
Повернутися назад