Оригінальні навігаційні блоки Go2 та Go2 Plus

Оригінальні навігаційні блоки Go2 та Go2 Plus інтегруються з існуючими функціями аудіосистеми Toyota Touch2 та забезпечують навігаційну карту Європи та України* разом з іншими функціями для мандрівника.

Зареєструвавшись на клієнтському порталі для користувача системи будуть доступні додаткові функції Toyota Touch 2 with Go або Go Plus, такі як Google Search, Nokian Search, створення та перегляд телефонної книги та смс-повідомлень з мобільного телефону, а також безліч інших функцій.

Окрім цього, завдяки мультифункціональній системі Toyota Touch 2 with Go або Go Plus з функцією навігації, у власника є можливість попередньо запланувати в Інтернеті свій маршрут і просто завантажити його у систему.

Мультифункціональні системи Toyota Touch 2 with Go та Go Plus оснащені функцією Google Street View, завдяки якій у користувача є можливість переглядати фотографії вулиць та визначних пам’яток у різних містах Європи та України. Окрім цього, в системах доступна функція Panoramio, яка дозволяє завантажувати зроблені Вами фотографії, на спеціальний веб-сайт для розміщення фотографій.

Функціонал систем Toyota Touch2 with Go або Toyota Touch2 with Go Plus передбачає також такі розважальні функції як Glass of Water (Стакан води), за допомогою якої можна перевірити наскільки Ви «екологічний водій» та Weather Forecast (Прогноз погоди), що особливо стане у нагоді під час довготривалих дистанцій. Окрім цього, у Вас є можливість, за додаткову оплату, використовувати функцію Twitter та інші.

*Навігаційна карта є актуальною станом на день встановлення і надається за принципом «як є», без жодних гарантій, що виражені або маються на увазі, у тому числі неявних гарантій комерційної цінності і придатності для конкретних цілей.

Файли для завантаження
Повернутися назад
Повернутися назад