26 квітня 2017 року відбулося нагородження офіційного дилерського центру Тойота Центр Одеса «Інжпроект» сертифікатом срібного рівня відповідності стандартам обслуговування TSM (Toyota Service Management).

Концепцією програми TSM є розвиток післяпродажного обслуговування в корпорації Toyota. Головна мета програми – безперервне поліпшення якості сервісного обслуговування в авторизованих дилерських центрах і досягнення максимально високого рівня якості послуг, що надаються. Ретельна оцінка доларів в рамках програми проводиться більш ніж по ста критеріям. При цьому з кожним підвищенням рівня дилерського центру контроль посилюється з додаванням нових позицій, обов'язкових до відповідності стандартам.

Отримання срібного рівня TSM свідчить не тільки про дотримання високих стандартів обслуговування, а й про оптимізацію і вдосконалення процесів обслуговування клієнтів, застосовуючи унікальні принципи Toyota. І головною заслугою в отриманні срібного рівня програми TSM є щоденна робота професіоналів всіх ділянок сервісного центру, завдяки якій кожному клієнтові надаються якісні послуги з сервісного обслуговування автомобілів. Більш того, висока якість обслуговування в одному з найбільших сервісних центрів в Україні вже змогли оцінити більше 5000 постійних клієнтів. Тойота Центр Одеса «Інжпроект» не зупинятиметься на досягнутому і наступний крок – це отримання золотого сертифіката TSM в якості кращого дилера в Одесі.

Фотодобірка

  • photo5
  • photo1
  • photo2
  • photo3
  • photo4
Повернутися Фотодобірка
photo5
photo1
photo2
photo3
photo4
Повернутися назад
Повернутися назад