Тойота Центр Одеса “Інжпроект” отримала сертифікат срібного рівня TSM

26 квітня 2017 року відбулося нагородження офіційного дилерського центру Тойота Центр Одеса «Інжпроект» сертифікатом срібного рівня відповідності стандартам обслуговування TSM (Toyota Service Management).

Концепцією програми TSM є розвиток післяпродажного обслуговування в корпорації Toyota. Головна мета програми – безперервне поліпшення якості сервісного обслуговування в авторизованих дилерських центрах і досягнення максимально високого рівня якості послуг, що надаються. Ретельна оцінка доларів в рамках програми проводиться більш ніж по ста критеріям. При цьому з кожним підвищенням рівня дилерського центру контроль посилюється з додаванням нових позицій, обов'язкових до відповідності стандартам.

Отримання срібного рівня TSM свідчить не тільки про дотримання високих стандартів обслуговування, а й про оптимізацію і вдосконалення процесів обслуговування клієнтів, застосовуючи унікальні принципи Toyota. І головною заслугою в отриманні срібного рівня програми TSM є щоденна робота професіоналів всіх ділянок сервісного центру, завдяки якій кожному клієнтові надаються якісні послуги з сервісного обслуговування автомобілів. Більш того, висока якість обслуговування в одному з найбільших сервісних центрів в Україні вже змогли оцінити більше 5000 постійних клієнтів. Тойота Центр Одеса «Інжпроект» не зупинятиметься на досягнутому і наступний крок – це отримання золотого сертифіката TSM в якості кращого дилера в Одесі.

Фотодобірка

  • photo5
  • photo1
  • photo2
  • photo3
  • photo4
Повернутися Фотодобірка
photo5
photo1
photo2
photo3
photo4
Повернутися назад
Повернутися назад