Тойота Центр Одеса «Інжпроект» представляла в Одесі три позашляхові новинки.

На початку липня Тойота Центр Одеса «Інжпроект» представляла в Одесі три позашляхові новинки 2015 року – це нове покоління Toyota Hilux, кардинально оновлений Toyota Land Cruiser 200 і рестайлінговий Toyota Land Cruiser Prado.

Для демонстрації усієї багатої палітри можливостей позашляховиків Toyota ми запросили координатора клубу «4х4» майстра спорту України з автоспорту, чемпіона України з трофі-рейдів Романа Горбаченко. У курортному районі міста Одеси, житловому масиві «Совіньон» побудували позашляхову ділянку з унікальними перешкодами які продемонстрували гостям багатство можливостей позашляховиків Toyota і феноменальну надійність всіх вузлів і агрегатів. На складних ділянках автомобілі готові були перекинутися або застрягти, але все одно підкорювали бездоріжжя, емоції дійсно «зашкалювали». Як відзначали гості заходу – «Позашляховики Toyota дійсно прогресують від покоління до покоління, роблячи водіння на них все більш комфортним і безпечним».

Тойота Центр Одеса «Інжпроект» дякує за підтримку заходу постійних стратегічних партнерів з продажу страхових і лізингових послуг на ринку України:

  • Наш надійний Фінансовий партнер компанія ULF Leasing, лідер національного ринку лізингу.
  • Наш страховий партнер вже більше десяти років – Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна»
  • Сьомий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі. Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Запрошуємо Вас в автосалон Тойота Центр Одеса «Інжпроект» на Люсторфській дорозі 140В. Детально дізнатися про ціни і комплектації автомобілів Toyota ви можете по телефону (048) 705 93 93.


test-drive

Фотодобірка

Повернутися Фотодобірка
Повернутися назад
Повернутися назад