Як підготувати свою Тоyota до літа?

Безпека понад усе!

Ми почали статтю з цієї фрази не випадково! Погодьтеся, своєчасна підготовка автомобіля до сезону – один з головних пунктів, які гарантують безпеку пересування в транспортному засобі.

Багато хто нехтує підготовчими процедурами, а даремно, адже як ми ставимося до свого авто, так і авто ставиться до нас або іншими словами, будь-які дії тягнуть за собою наслідки. Саме тому краще зайвий раз переконатися в тому, що транспорт в порядку, ніж потім несподівано зіткнутися з неприємностями.

Етапи підготовки авто до літа

Зимовий період завжди негативно позначається на транспортних засобах, іноді в більшій мірі, іноді в меншій. Цього року зима була досить теплою в нашому регіоні, тому більшість автомобілів відчувають себе добре.

У будь-якому випадку, при переході із зимового сезону в літній необхідно перевірити загальний стан автомобіля.

Етап 1 – Заміна гуми

Заміну гуми потрібно проводити обов’язково. Літня гума відрізняється більш щільним складом, тому при їзді на високих швидкостях по розігрітому сонцем дорожньому покриттю, покришка нагрівається від тертя з дорогою і відповідно розширюється об’єм повітря в шині.

Крім того, літня гума від зимової відрізняється малюнком протектора. На літній гумі малюнок виконаний таким чином, щоб легше справлятися з акваплануванням.*

* Аквапланування – це ковзання шини по тонкому водяному шару, що відділяє шини від дорожнього покриття. Наслідок цього – втрата контролю над автомобілем і некероване занесення.

Етап 2 – Діагностика ходової частини

Діагностика ходової частини завжди потрібна для профілактики. Вона допомагає уникнути небажаних випадків у дорозі, а також забезпечує безпеку водієві, пасажирам і пішоходам.

До діагностики ходової частини відноситься: рама, задня і передня підвіски, колеса. Ці деталі найбільше піддаються зносу, так як під час руху на них йде основне навантаження.

Етап 3 – Перевірка двигуна

Двигун – це серце будь-якої машини, яке потребує уваги.

Перевірку двигуна необхідно робити в офіційному сервісному центрі, адже офіційний дилер краще знає всі типові проблеми, які можуть виникнути з двигуном автомобіля Toyota.

Етап 4 – Перевірка системи охолодження

Система охолодження не допускає перегріву двигуна авто. Двигун повинен працювати в певному діапазоні температур. Уважний огляд всіх елементів системи, здійснений фахівцем, дозволить визначити явні проблеми і усунути їх.

Етап 5 – Перевірка гальмівної системи

Гальмівна система авто – комплекс механізмів, які відповідають за Вашу безпеку, безпеку пасажирів і оточуючих. Щоб підтримувати систему в робочому стані необхідно регулярно здійснювати перевірку вузлів, заміну зношених деталей, змащування деталей.

При самостійний перевірці або перевірці не достатньо кваліфікованим фахівцем можна пропустити 9 з 10 проблем, що може призвести до небажаних наслідків. Діагностику гальмівної системи необхідно проводити в офіційному сервісному центрі, де Ви отримаєте повний звіт про стан гальм і варіанти вирішення проблем.

Етап 6 – Перевірка електроустаткування

Від електрообладнання залежить робота більшості систем машини. Воно складається з АКБ, генератора, проводки і споживачів. Особливу увагу варто приділити електропроводці під передньою панеллю, так як там найскладніше контролювати стан проводів і запобіжників.

Етап 7 – Перевірка рульового управління

Дуже важливо перевірити стан рульового управління, адже будь-які несправності можуть загрожувати життю водія, пасажирів і пішоходів.

Коли кермо туго крутиться, вібрує, бовтається, з’явилися сторонні звуки при їзді, в рульовому управлінні щось скрипить або хрумтить, визначити проблему “на слух” не вийде. Найкраще звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де відразу визначать який тип діагностики необхідний Вашому авто: комплексний або вузькоспрямований.

Етап 8 – Заміна моторного масла

Своєчасна заміна моторного масла дозволить зберегти двигун в робочому стані. Необхідно використовувати оригінальне масло, так як через підробки і неякісні мастильні матеріали, компоненти автомобіля можуть зношуватися швидше, що в свою чергу може стати загрозою для водія і пасажирів.

Етап 9 – Перевірка системи кондиціонування

Автомобільний кондиціонер щорічно переносить сильні перепади температур і експлуатується в умовах підвищеного забруднення і високої вологості. У зв’язку з цим його перевірка повинна здійснюватися на регулярній основі.

Етап 10 – Перевірка і регулювання світла фар

Почнемо з того, що неправильне регулювання світла фар на дорозі може створити аварійні ситуації. Офіційний сервісний центр володіє обладнанням, яке дозволить відрегулювати світло фар.

Ми виділили тільки 10 етапів з безліч необхіднихі. Не можна нехтувати перевіркою інших систем. При переході з сезону в сезон найкраще виконати повну діагностику автомобіля, щоб переконатися в безпечності експлуатації транспортного засобу.

В офіційному сервісному центрі Тойота Центр Одеса Інжпроект Ви можете записатися на будь-який тип послуг та підготувати свою Toyota до літа.

Оберіть зручний спосіб зв’язку з нашим дилерським центром Тойота Центр Одеса “Інжпроект”

Чекаємо на ваше повідомлення чи дзвінок.

Повернутися назад
Повернутися назад