Лінійка Toyota GR SPORT

Дізнайтеся більше про лінійку автомобілів Toyota GR SPORT
gr_sport
Автомобілі Toyota GR SPORT

Toyota GR Sport – це спортивна лінійка автомобілів від виробника Toyota. «GR» в назві означає «Gazoo Racing», спортивне відділення Toyota, яке відповідає за створення спортивних автомобілів і участь в автогонках. Моделі з лінійки GR Sport зазвичай мають покращені ходові характеристики, аеродинамічні елементи та спортивний дизайн. Завдяки своїм характеристикам, високій якості та особливостям представники цієї серії стали дуже популярними серед автолюбителів.

Ключові переваги та особливості лінійки GR Sport

Точні характеристики автомобілів Тойота GR Sport можуть варіюватися в залежності від конкретної моделі та конфігурації, але загальні особливості такі:

  • Дизайн. Автомобілі GR Sport мають більш агресивний, спортивний дизайн. Більшість моделей мають аеродинамічні елементи, такі як спойлери, а також особливі колісні диски і спортивні елементи салону.
  • Спеціально розроблена для цієї серії підвіска. Вона підходить для більш динамічного керування, а також підвищує рівень стабільності при досягненні високої швидкості. 
  • Зміни у зовнішній аеродинаміці. В першу чергу це стосується аеродинамічного обвісу. Таке рішення дозволило зменшити опір повітря при розгоні, що позитивно впливає на швидкість.
  • Нові покращені двигуни. В них збільшена потужність і крутний момент у порівнянні зі стандартними моделями, покращена ефективність витрат палива на 100 км.
  • Використання спеціально розробленої для спортивних авто вихлопної системи.
  • Новітня система гальм. Завдяки ним забезпечується короткий гальмівний шлях. Система добре працює при високих показниках температури.
toyota_gr_sport
Особливості зовнішнього дизайну лінійки GR SPORT

Моделі Тойота GR Sport мають низку оригінальних елементів зовнішнього дизайну. Вони роблять авто помітними серед інших автомобілів на дорозі. Тут встановлені унікальні колісні диски з особливою геометрією, на яких є логотип GR Sport. Також використовуються мідні фари, особлива решітка радіатора. З задньої частини можна помітити ​​хромовану вихлопну трубу.

Головною особливістю серії є спортивний дизайн. Він ніби випромінює динаміку та швидкість, що і хотіли передати розробники. В дизайні відсутні зайві деталі, дизайнери прибрали всі ​​надмірні елементи. Як і потрібно в спортивній серії, вас чекають прості лінії, рельєфні панелі, плавні переходи. Все це формує сучасний вигляд. Моделі доступні в декількох фірмових кольорах, підкреслюючих спортивний напрямок.

salon_gr_sport
Функції та оснащення автомобілів GR SPORT

Лінійка має підвищену потужність двигуна. Автомобілі оснащені спеціально розробленою спортивною підвіскою і потужними гальмами, що дозволяє справлятися з управлінням на високих швидкостях. Трансмісія має підвищений рівень зчеплення та  підходить для швидкісного переключення передач під час спортивної їзди. Моделі серії оснащені різноманітними сучасними технологіями. До них відносяться сучасна мультимедійна система, клімат-контроль та інші розумні системи, які допомагають у водінні.

 

Автомобілі лінійки GR Sport

На даний момент Toyota пропонує кілька моделей в лінійці GR Sport, зокрема:

  • Toyota Corolla GR Sport з більш агресивним зовнішнім виглядом і покращеними динамічними характеристиками.
  • Toyota C-HR GR Sport – кросовер, який вирізняється спортивними характеристиками і дизайном.
  • Toyota Hilux GR Sport – нова версія пікапа Hilux має вдосконалену підвіску та ряд ексклюзивних елементів дизайну екстер'єру та інтер'єру.
  • Toyota Land Cruiser GR Sport – великий позашляховик із спортивним дизайном та покращеними динамічними характеристиками.
Залишились питання?
Залиште свої контактні данні та ми обов'язково зв'яжемось з Вами та надамо відповіді на всі питання!
Ваш коментар
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля