Тойота легко

Кредитна програма «Toyota легко» від офіційного дилера Тойота Центр Одеса «Інжпроект»
dizajn_bez_nazvania_9
ТОЙОТА ЛЕГКО

Абсолютно новий, легкий та зручний спосіб придбання Тойота

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА
 1. Оберіть зручний для вас розмір першого внеску від 30% вартості авто. Одразу після оформлення Ви стаєте власником нової Toyota.1
 2. Комфортні щомісячні платежі та три безкоштовних ТО.2
 3. Через три роки прийміть рішення: залишити автомобіль собі, обміняти на нову Toyota чи продати дилеру. Дилер ще на етапі оформлення покупки (п.1) розраховує вартість авто, за якою готовий викупити його через три роки на рівні 70% первісної вартості вашого автомобіля за дотримання узгоджених умов.
ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «TOYOTA ЛЕГКО»‎
 • Ви самі визначаєте суму першого внеску (від 30%).
 • Страхування авто можливо включити до тіла кредиту, якщо перший внесок від 30%.
 • Страхування життя відсутнє.
 • Відсутня комісія банку.
 • Нотаріальне засвідчення не потрібне.
 • Щомісячний внесок менший у порявнянні зі звичайними кредитними програмами.
 • Є можливість дострокового погашення кредиту або збільшення строку кредитування ще на 2 роки (+2%).
 • Три регламентних ТО за рахунок дилера, у якого придбане авто2.
 • Гарантований викуп вашого авто дилером за програмою Трейд-ін.

Фактично з програмою “Тойота Легко” ви сплачуєте 60-70% вартості авто.

ОБЕРІТЬ ОПТИМАЛЬНІ УМОВИ
УМОВИ TOYOTA КРЕДИТ TOYOTA ЛЕГКО
Щомісячні платежі Звичайні До 2 разів менше за Toyota Кредит
Додаткові комісії та платежі Можлива комісія банку та страхування життя Відсутні. Страхування КАСКО включено у тіло кредиту
Викуп авто дилером Без гарантії викупу Гарантія викупу за високою вартістю
Обмін авто Необхідність погашення кредиту Можливість легко змінювати автомобіль кожних 3 роки
Обслуговування ТО за власні кошти Три ТО у подарунок2

1 За умови укладення кредитного договору, згідно з яким банк оплачує дилеру залишок вартості автомобіля, та внесення авансового платежу. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

2 Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуг з ТО за ціною 1 грн. з ПДВ кожне в офіційному дилерському центрі Тойота в Україні, де ви придбали авто за програмою Тойота Легко. Пропозиція розповсюджується виключно на регламентні роботи з ТО, та не включає вартості демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть потребуватися при ТО), усунення виявлених поломок тощо. Пропозиція не містить обмежень за строком, за більш детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Тойота. Не є офертою.

 

УМОВИ ПРОГРАМИ «TOYOTA ЛЕГКО»‎
Передплата за автомобіль, %* Строк кредитування, відсоткова ставка у гривні 36 міс.
30% – 39.99% 7.99%
40% – 49.99% 7.99%
50% - 64.99% 6.99%
65% 6.99%
Разова комісія – 0% від суми позики Разова комісія – 0% від суми позики
УМОВИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

Ануїтет – щомісячно рівними частинами.

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

Можливе вже з першого місяця, без обмежень та комісії.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ
 • повне КАСКО (можливо включити в тіло кредиту**);
 • страхування цивільної відповідальності.
ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
 • комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн.;
 • страхування КАСКО у партнера програми;
 • страхування Цивільної відповідальності. 
КОЛИ ТА ЯК СПЛАЧУЄТЬСЯ ЗАЛИШКОВИЙ ПЛАТІЖ
 • При обміні Вашого кредитного автомобіля на нову Тойота – за програмою Trade-in, при цьому Вам немає потреби спеціально їхати в Банк, все можливо оформити в дилерському центрі Тойота; 
 • Сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем; 
 • Продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми кредиту, кредитна ставка збільшується на 2% від поточної ставки за кредитом; 
 • Передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж. 

**Договір страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 20% від вартості автомобіля.

Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 6.99% до 5.49% річних. Реальна процентна ставка становить від 17,85% річних. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті банку-партнеру або за телефоном: 0800305555.

Програма «Тойота Легко» – кредитна програма на купівлю нового автомобіля Тойота із залишковим платежем 30% або 40%. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від суми кредиту. При передплаті за автомобіль 65%, залишковий платіж 40% не передбачено.

ОБЕРІТЬ НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ
ЗАЛИШИТИ АВТО СОБІ ОБМІН3 НА НОВЕ АВТО ПРОДАТИ ДИЛЕРУ
Виплатіть залишковий платіж (30% або 40%) або просто продовжте термін фінансування. Обирайте нову Тойота, яка через 3 роки буде найбільше відповідати Вашим потребам. Ще на моменті придбання авто ви знатимете ціну, за якою дилерський центр зможе викупити ваше авто. Зазвичай, це 70% від повної вартості . Залишок по кредиту в розмірі 30% або 40% виплатимо ми, а Ви отримаєте різницю.

3 Заздалегідь узгоджена з Вами вартість Вашого автомобіля приймається в залік вартості автомобіля, який Ви плануєте придбати.

ПОРІВНЯННЯ УМОВ «TOYOTA ЛЕГКО»‎ І «TOYOTA КРЕДИТ»‎
Програма кредитування Toyota Легко Toyota Кредит
Вартість авто 798 445 * 798 445 *
Щомісячний платіж, грн 10 643 19 089
Одноразова комісія, % - 0,99
Страхування життя, % 1,99
Загальний термін кредиту 36 36
Сума авансу, % 30 30
Відсоткова ставка, % 5,99 5,99
Додаткові витрати Комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн Страхування КАСКО у партнера програми** Страхування Цивільної відповідальності Комісія за операції в Держ. реєстрі – 750 грн Страхування КАСКО у партнера програми** Страхування Цивільної відповідальності
Інші умови*** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 5.49% до 6.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 17,85% річних. Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 84 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 0.01% до 8.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 20,17 % річних.

*Для розрахунку використана ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати (рекомендована), щодо автомобіля Toyota Camry в комплектації Comfort. Вказана з ПДВ(20%), без врахування спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання у офіційному дилерському центрі Toyota. Не є офертою. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у офіційному дилерському центрі Toyota. 
** За умовами Програми страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 20% від вартості автомобіля.
*** Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті банку-партнера
.

 

 

Залишились питання?
Залиште свої контактні данні та ми обов'язково зв'яжемось з Вами та надамо відповіді на всі питання!
Ваш коментар
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля