Гарантійне обслуговування Toyota

3 роки або 100 тисяч кілометрів
zastavka_na_sajt_garantia_montaznaa_oblast_1
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  • Нові автомобілі
  • Гібридні технології
  • Лакофарбові покриття
  • Оригінальні запасні
  • Оригінальні аксесуари

ПЕРЕВАГИ СЕРВІСУ

 
 

1

2

3

Великий досвід наших фахівців дозволяє провести обслуговування швидко, максимально заощаджуючи Ваш час

Використання тільки оригінальних запчастин і матеріалів Toyota

Високоточне сучасне обладнання Toyota дозволить контролювати кожен етап роботи

ЯК ДІЄ ГАРАНТІЯ

Поширюється тільки на оригінальні запасні частини і аксесуари, придбані і встановлені у офіційного дилера Тойота Центр Одеса Інжпроект.

При виявленні несправностей і недоліків в зазначені вище терміни офіційний дилер Тойота Центр Одеса Інжпроект здійснює ремонт або заміну деталей при дотриманні умов, викладених в книзі «Сервіс і гарантія».

Гарантія виробника діє при своєчасному проходженні технічного обслуговування в повному обсязі на станції СТО Тойота Центр Одеса Інжпроект.

Нові автомобілі

     На нові автомобілі 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

Гібридні технології

     На Гібридну систему - 60 місяців або 100 тисяч км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

Лакофарбові покриття

      Лакофарбові покриття (при корозії або пошкодженні внаслідок дефектів матеріалів або пошкоджень при виробництві) - 36 місяців або 100 тисяч км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

Оригінальні запасні

      Оригінальні запасні частини (придбані в нашому офіційному дилерському центрі і встановлені на СТО Тойота Центр Одеса Інжпроект) - 12 місяців без обмеження пробігу.

Оригінальні аксесуари

      Оригінальні аксесуари (придбані в дилерському центрі Тойота Центр Одеса Інжпроект) - визначається залишковим терміном гарантії на автомобіль (але не менше 12 місяців з дня установки).

Залишились запитання або потрібна консультація?
Заповніть форму нижче!
Ваш коментар
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля