Автострахування

Повний комплекс послуг зі страхування автомобілів

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює Страхова Компанія «ARX» * (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

  • можливість вибору одного з трьох видів франшизи;
  • відсутність обмежень по водійськиму стажу при виборі виду франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника по ремонту та використанням тільки оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт і високу залишкову вартість автомобіля в процесі його експлуатації.

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО і придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів в будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • цивільний паспорт і ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю.

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності і зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним.

За поточною інформацією про ставки та умови страхування звертайтеся до фінансового консультанта в нашому салоні "Інжпроект" або за телефоном 048 705 93 93.

* До 21 червня 2019 року – СК «АХА Страхування».

Залишились питання або потрібна консультація?
Заповніть форму нижче!
Ваш коментар
Телефон
Email
Viber
Telegram

Я підтверджую свою згоду на обробку даних Політика конфіденційності

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля