Тойота Центр Одеса «Інжпроект»

Тойота Центр Одеса «Інжпроект» перший офіційний дилер Toyota в Одесі.

Наша діяльність розпочалася 13 червня 1989 з виробництва будівельного обладнання, постачання навантажувачів Тойота, технічного обслуговування автівок та продажу запчастин. Пізніше Тойота Центр Одеса «Інжпроект» отримав офіційне право надавати своїм клієнтам повний комплекс послуг з продажу авто, оригінальних запчастин,всіх видів ремонту та сервісного обслуговування.

Сьогодні, Тойота Центр Одеса «Інжпроект» - це один з найбільш великих офіційних дилерських центрів Тойота в Україні, що має загальну площу 6500 кв.м., 15 постів слюсарного ремонту та 15 постів кузовного ремонту. В нашому автосалоні наявний увесь модельний ряд автівок Toyota, що сертифіковані в Україні.

На всі нові авто, що були придбані в нашому автосалоні, розповсюджується гарантія (за детальною інформацією звертайтеся до відділу продаж).

Наші спеціалісти отримали сертифікацію навчального центру Тойота. Високопрофесійні консультанти автосалону нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики будь якого авто, що Ви вподобали.До послуг наших клієнтів кредитна та лізингова програми, система обміну авто «trade-in» та прийом на комісію старих автівок.

Технічне обслуговування та ремонт авто надається за стандартами та технологіями, що рекомендовані заводом-виробником Toyota. Фахівці Тойота Центр Одеса «Інжпроект» виконують ремонтні роботи ходової частини, двигуна внутрішнього згоряння, коробки перемикання передач, у тому числі АКПП, шиномонтаж, схід-развал, ремонт електричного обладнання, ремонт кузова та інші види ремонтних робіт будь-якої складності, у тому числі за направленнями страхових компаній – партнерів, встановлення додаткового обладнання (сигналізації, навісне устаткування, аудіо-відео устаткування від провідних світових виробників, тощо).

Наша місія: дати нашим клієнтам можливість відчути задоволення від високоякісних автівок Toyota. Ми відповідальні за кожну автівку, що була продана в Тойота Центр Одеса «Інжпроект». Ми поважаємо людей, цінуємо співробітників, дорожимо комфортом наших Клієнтів.

button_podloj
Звіт незалежного аудитора
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля