Тойота Центр Одеса «Інжпроект»

 

Тойота Центр Одеса «Інжпроект» перший офіційний дилер Toyota в Одесі.

Наша діяльність розпочалася 13 червня 1989 з виробництва будівельного обладнання, постачання навантажувачів Тойота, технічного обслуговування автівок та продажу запчастин. Пізніше Тойота Центр Одеса «Інжпроєкт» отримав офіційне право надавати своїм клієнтам повний комплекс послуг з продажу авто, оригінальних запчастин,всіх видів ремонту та сервісного обслуговування.

Сьогодні, Тойота Центр Одеса «Інжпроєкт» - це один з найбільш великих офіційних дилерських центрів Тойота в Україні, що має загальну площу 6500 кв.м., 15 постів слюсарного ремонту та 15 постів кузовного ремонту. В нашому автосалоні наявний увесь модельний ряд автівок Toyota, що сертифіковані в Україні.

  • Це легкові автомобілі Toyota Yaris, Corolla, Camry.
  • Позашляховики C-HR, Toyota Rav 4, Highlander, Hilux, Land Cruiser Prado і Land Cruiser 200.

На всі нові авто, що були придбані в нашому автосалоні, розповсюджується гарантія 3 роки або 100 тис. км. пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Наші спеціалісти отримали сертифікацію навчального центру Тойота. Високопрофесійні консультанти автосалону нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики будь якого авто, що Ви вподобали.До послуг наших клієнтів кредитна та лізингова програми, система обміну авто «trade-in» та прийом на комісію старих автівок. Технічне обслуговування та ремонт авто надається за стандартами та технологіями, що рекомендовані заводом-виробником Toyota. Фахівці Тойота Центр Одеса «Інжпроєкт» виконують ремонтні роботи ходової частини, двигуна внутрішнього згоряння, коробки перемикання передач, у тому числі АКПП, шиномонтаж, схід-развал, ремонт електричного обладнання, ремонт кузова та інші види ремонтних робіт будь-якої складності, у тому числі за направленнями страхових компаній – партнерів, встановлення додаткового обладнання (сигналізації, навісне устаткування, аудіо-відео устаткування від провідних світових виробників, тощо).

Наша місія: дати нашим клієнтам можливість відчути задоволення від високоякісних автівок Toyota. Ми відповідальні за кожну автівку, що була продана в Тойота Центр Одеса «Інжпроєкт». Ми поважаємо людей, цінуємо співробітників, дорожимо комфортом наших Клієнтів.

button_podloj
Звіт незалежного аудитора
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля