Оригінальні запчастини Toyota

Відповідають найвищим вимогам якості та стануть запорукою довгої та надійної роботи вашого автомобіля
Yaris
Yaris Cross
Corolla
Toyota C-HR
Corolla Cross
Camry
RAV4
RAV4 Plug-in Hybrid
Highlander
Land Cruiser Prado
Land Cruiser
Hilux
PROACE CITY
PROACE CITY VERSO

Надійність автомобіля – головна умова для безпечних і комфортних подорожей. Саме тому ми рекомендуємо використовувати для ремонту і технічного обслуговування тільки сертифіковані матеріали. Оригінальні запчастини Тойота допомагають підтримувати автомобіль в гарному стані і забезпечують якісну роботу всіх його систем. Виготовлені по стандартам японського автоконцерну, вони дарують впевненість на дорозі і гарантують довговічність транспортного засобу.

Переваги використання оригінальних запчастин Тойота

Всі деталі та інші комплектуючі, які пропонує Тойота Центр Одеса «Інжпроект», виготовляються на фірмових заводах японського концерну. Унікальні технології і передове обладнання забезпечує готову продукцію високими експлуатаційними характеристиками і великим терміном служби.

Оригінальні запчастини Тойота мають такі переваги:

  • зроблені із високотехнологічних матеріалів;
  • пройшли перевірку і багатоетапне тестування;
  • не потребують доробки і регулювання;
  • на 100% відповідають призначеній моделі;
  • оптимізують роботу вузлів автомобіля.

Розміри, форма і робочі параметри нових запасних частин повністю ідентичні тим деталям, які використовуються при конвеєрній збірці авто. Це робить їх установку швидкою і легкою.

Все необхідне для обслуговування та ремонту авто

Як офіційний дилер, ми забезпечуємо власників Тойота повним асортиментом комплектуючих і видаткових матеріалів. У нас можна придбати деталі для ремонту двигуна, трансмісії, ходової частини та інших систем. Також ми пропонуємо оригінальне автоскло і елементи кузова, запчастини для відновлення салону, матеріали для проведення ТО, технічні рідини, диски, акумулятори і другі популярні товарі. Наш електронний каталог запчастин Тойота містить комплектуючі для всього модельного ряду: від легкових авто різних категорій до комерційного транспорту.

Обслуговуйте авто в Тойота Центр Одеса «Інжпроект»

Ми пропонуємо привабливі умови для ремонту і обслуговування японських автомобілів. Поставляємо запчастини Тойота в Одесу і виконуємо сервісні роботі будь-якої складності. Це дозволяє клієнтам економити час на відновленні авто та зменшити ризики.

Нашими перевагами є:

  • широкий асортимент – більш ніж 10 000 найменувань;
  • постійна присутність комплектуючих на складі;
  • поставки запчастин під замовлення із заводу-виробника;
  • кваліфікований підбір по VIN-номеру або моделі авто;
  • гарантуємо якість – мінімум 12 місяці з дня установки.

Якщо вам потрібні надійні і довговічні автозапчастини Тойота, завітайте в наш дилерський центр. Також замовити необхідні деталі можна по телефону або на сайті. Наш менеджер проконсультує по наявності запчастин і допоможе зробити правильний вибір.

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля